SFP 1000BaseLX SM 20km Single-mode, LC -40...+75C, DDM

SKU: PLANET-MGB-TLX
51,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 41,85 €
Veron summa 10,05 €
Price / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Tuotetta varastossa 13 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
PLANET MGB-TLX on industrial-tason 1000Base-LX SFP-moduli (MiniGBIC) laajennetulla käyttölämpötila-alueella kaikkiin SFP-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin, WiFi- tukiasemiin, reitittimiin, mediamuuntimiin ja verkkokortteihin. Modulin avulla SFP-
Tuotekoodi:PLANET-MGB-TLX
Valmistajan koodi:MGB-TLX
Tuotteen nimi:SFP 1000BaseLX SM 20km Single-mode, LC -40...+75C, DDM
Tuoteryhmä:SFP-moduulit 1G (standardi)
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja

PLANET MGB-TLX on industrial-tason 1000Base-LX SFP-moduli (MiniGBIC) laajennetulla käyttölämpötila-alueella kaikkiin SFP-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin, WiFi- tukiasemiin, reitittimiin, mediamuuntimiin ja verkkokortteihin.

Modulin avulla SFP-paikalla varustettuun ethernet-kytkimeen saadaan liitettyä valokuitukaapeli esim. rakennusten tai kerrosten välillä.

Tekniset tiedot:
• Single-mode (SM)
• Max etäisyys: 20km
• Standardi: IEEE 802.3z 1000Base-LX
• Aallonpituus: 1310nm
• LC-liitin (duplex)
• Käyttölämpötila: -40...+75C
• CE-hyväksytty

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 5.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (osoitteesta Robert Huberin tie 2 E, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies