LC/LC/SM 9/125 OS2 6x core 25m Outdoor Runkokaapeli 6.8mm Singlemode 50cm fanout 2mm

SKU: DTL-EXT6.8MM-LCLC-25-OS2
93,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 75,73 €
Veron summa 18,17 €
Price / kg:
Tuote on uusi valikoimassa eikä sitä ole vielä saatu varastoon.
Toimitusaika :
Arvio 1-10 päivää.
TILAUSTUOTE - TOIMITAMME HALUAMASI VALOKUITUKAAPELIN HALUTTUN MITTAISENA SEKÄ HALUTUILLA LIITTIMILLÄ. DatoLink DTL-EXT6.8MM-LCLC-25-OS2 on laadukas 25m 6-coren yksimuoto valokuitulaitekaapeli ulkotiloihin
Tuotekoodi:DTL-EXT6.8MM-LCLC-25-OS2
Valmistajan koodi:DTL-EXT6.8MM-LCLC-25-OS2
Tuotteen nimi:LC/LC/SM 9/125 OS2 6x core 25m Outdoor Runkokaapeli 6.8mm Singlemode 50cm fanout 2mm
Tuoteryhmä:Valokuitu ulkokaapelit
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuote-esite

TILAUSTUOTE - TOIMITAMME HALUAMASI VALOKUITUKAAPELIN HALUTTUN MITTAISENA SEKÄ HALUTUILLA LIITTIMILLÄ.


DatoLink DTL-EXT6.8MM-LCLC-25-OS2 on laadukas 25m 6-coren yksimuoto valokuitulaitekaapeli ulkotiloihin tuplavaipalla. Kuituparit on merkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla. Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin, tekniset tiedot sekä mittauspöytäkirjan.

Tekniset tiedot:
• Singlemode 9/125um (OS2 keltainen)
• 6x core
• Liittimet: LC/LC
• Hionta: UPC/UPC
• Kaapelityyppi: LSZH
• Pituus: 25m (päissä 50cm kaapelit + liittimet)
• Kaapelin paksuus: 6.8mm

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 5.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (osoitteesta Robert Huberin tie 2 E, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies