10/100TX-FX Converter SM SC Single-mode, 50km, LFTP

Tuotetunnus: PLANET-FT-802S50
111,90 €
Myyntihinta ilman veroja: 90,24 €
Veron summa 21,66 €
Hinta / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
Metallikoteloitu mediamuunnin 10/100Base-T Ethernet- ja 100Base-FX kuituverkon (Single Mode) välille. Muunnin voidaan asentaa myös PLANET MC-1500/1500R, MC-700 ja MC- 1000MR kehikkoon. Tekniset tiedot: • Kupariportti: 10/100Base-TX (RJ-45) Auto MDI/MDI-X
Tuotekoodi:PLANET-FT-802S50
Valmistajan koodi:FT-802S50
Tuotteen nimi:10/100TX-FX Converter SM SC Single-mode, 50km, LFTP
Tuoteryhmä:Mediamuuntimet 100M
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja

Metallikoteloitu mediamuunnin 10/100Base-T Ethernet- ja 100Base-FX kuituverkon (Single Mode) välille. Muunnin voidaan asentaa myös PLANET MC-1500/1500R, MC-700 ja MC- 1000MR kehikkoon.

Tekniset tiedot:
• Kupariportti: 10/100Base-TX (RJ-45) Auto MDI/MDI-X
• Kuituportti: 100Base-FX / SC / Single Mode / 50km
• TX/FX: Half & Full Duplex
• Single-Mode (SM) cable 9/125µm
• Tiedonsiirtonopeus kupari: 10/100Mbit/s
• Tiedonsiirtonopeus kuitu: 100Mbit/s
• DIP-kytkimet: Full/half-duplex ja LFP (Link Fault Pass- through)
• Full or half-duplex mode by DIP-switch (FX)
• Merkki-LEDit: PWR, FX LNK/ACT, FX FDX/COL, TP 100, TP LNK/ACT, TP FDX/COL
• Ulkoinen virtalähde: 5VDC/2A
• Mitat: 97x69x26mm
• Paino: 0.2kg
• Käyttölämpötila: 0...50C

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
3.95
ikivanhat