SFP 1.25G CWDM 1470nm 80km SM 1000Base-ZX HP-compatible

Tuotetunnus: DTL-SC4712L-CD80
135,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta 135,90 €
Myyntihinta ilman veroja: 109,60 €
Alennus
Veron summa 26,30 €
Hinta / kg:
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
Datolink DTL-SC4712L-CD80 on Gigabitin yksimuoto (single- mode) CWDM SFP-moduli HP Ethernet-kytkimiin ja -reitittimiinDDM-tuella. Tekniset tiedot: °œ Up to 1.25Gb/s data links °œ DFB laser transmitter °œ PIN photo-detector °œ Up to 80km on 9/125um SMF °œ
Tuotekoodi:DTL-SC4712L-CD80
Valmistajan koodi:DTSC4712L-CD80
Tuotteen nimi:SFP 1.25G CWDM 1470nm 80km SM 1000Base-ZX HP-compatible
Tuoteryhmä:SFP-modulit HP/Aruba-yhteensop
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:12 kk
Lisätiedot:Tuote-esite

Datolink DTL-SC4712L-CD80 on Gigabitin yksimuoto (single- mode) CWDM SFP-moduli HP Ethernet-kytkimiin ja -reitittimiinDDM-tuella.

Tekniset tiedot: °œ Up to 1.25Gb/s data links °œ DFB laser transmitter °œ PIN photo-detector °œ Up to 80km on 9/125um SMF °œ Hot-pluggable SFP footprint °œ Duplex LC/UPC type pluggable optical interface °œ Low power dissipation °œ Metal enclosure, for lower EMI °œ RoHS compliant and lead-free °œ Single +3.3V power supply °œ Support Digital Diagnostic Monitoring interface °œ Compliant with SFF-8472 °œ Case operating temperature: 0°...+70C °œ SFP+ MSA Compliant °œ SFF-8472 reversion 9.5 compliant °œ IEEE802.3-2005 compliant °œ Telcordia GR-468-CORE compliant °œ FCC 47 CFR Part 15, Class B compliant °œ FDA 21 CFR 1040.10 and 1040.11, Class1 compliant °œ RoHS compliant

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 12 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
3.95
oldies