10G SFP+ Fiber Transceiver SM 10km 1310nm

Tuotetunnus: PLANET-MTB-LR
113,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 91,85 €
Veron summa 22,05 €
Hinta / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
Tuotekoodi:PLANET-MTB-LR : Valmistajan koodi:MTB-LR : Tuotteen nimi:10G SFP+ Fiber Transceiver SM 10km 1310nm : Tuoteryhmä:SFP+ / XFP 10G-modulit : Valmistaja:PLANET Technology : Takuuaika:24 kk : Lisätiedot:Tuotesivu :  Tuote-esite :  Ohjekirja
: : : : : : : : :
Tuotekoodi:PLANET-MTB-LR
Valmistajan koodi:MTB-LR
Tuotteen nimi:10G SFP+ Fiber Transceiver SM 10km 1310nm
Tuoteryhmä:SFP+ / XFP 10G-modulit
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies