SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible

Tuotetunnus: DTL-GLC-SX-MM
39,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 32,18 €
Veron summa 7,72 €
Hinta / kg:
Tuotetta varastossa 51 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
Tuotekoodi:DTL-GLC-SX-MM : Valmistajan koodi:GLC-SX-MM= / GLC-SX-MMD / MGBS : Tuotteen nimi:SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible : Tuoteryhmä:SFP modulit Cisco yhteensopiva : Valmistaja:Datolink Ltd : Takuuaika:36
: : : : : : :
Tuotekoodi:DTL-GLC-SX-MM
Valmistajan koodi:GLC-SX-MM= / GLC-SX-MMD / MGBS
Tuotteen nimi:SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible
Tuoteryhmä:SFP modulit Cisco yhteensopiva
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:36 kk
Lisätiedot:Tuote-esite
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 36 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies