SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible

Tuotetunnus: DTL-GLC-SX-MM
35,90 €
Myyntihinta ilman veroja: 28,95 €
Veron summa 6,95 €
Hinta / kg:
Tuotetta varastossa 41 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
Datolink DLT-GLC-LH-MM on Gigabitin monimuoto (multi-mode) SFP-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin ja -reitittimiin DDM- tuella. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä. Moduli vastaa teknisesti Cisco GLC-LH-MM= / DT-GLC-LH-MMD SFP-modulia. Tarkan listan
Tuotekoodi:DTL-GLC-SX-MM
Valmistajan koodi:GLC-SX-MM= / GLC-SX-MMD / MGBS
Tuotteen nimi:SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible
Tuoteryhmä:SFP-modulit Cisco-yhteensopiva
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:36 kk
Lisätiedot:Tuote-esite

Datolink DLT-GLC-LH-MM on Gigabitin monimuoto (multi-mode) SFP-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin ja -reitittimiin DDM- tuella. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä.

Moduli vastaa teknisesti Cisco GLC-LH-MM= / DT-GLC-LH-MMD SFP-modulia. Tarkan listan yhteensopivista Cisco laitemalleista saat Ciscon nettisivuilta tai White paper- linkistä.

Tekniset tiedot:
• 1000Base-SX
• Tiedonsiirtonopeus: 1.25Gbit/s
• Valokuitukaapeli:
- Monimuoto OM1 (62, 5/125um)
- OM3 (50/125um)
• Etäisyys:
- 275m (OM1)
- 550m (OM3)
• Aallonpituus: 850nm
• Optiset komponentit: VCEL/PIN
• LC-liitin (Duplex)
• DOM-tuki, Digital Optical Monitoring
• Fiber Channel (ANSI)
• Telcordia GR-468-CORE
• Hot-Plug
• Käyttöjännite: 3.3VDC
• Matala virrankulutus
• Käyttölämpötila-alue: 0...+70C
• IEEE 802.3z (Class 1 laser safety)
• Hyväksynnät: CE, RoHS

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 36 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
3.95
ikivanhat