4x10/100+100Base-FX MM Industrial Switch, IP30

Tuotetunnus: PLANET-ISW-511
137,00 €
Myyntihinta ilman veroja: 110,48 €
Veron summa 26,52 €
Hinta / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Tuotetta varastossa 1 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
PLANET ISW-511 on 5-porttinen Ethernet-kytkin teollisuusympäristöihin. DIN-kiskoon asennettavassa kytkimessä on 4x 10/100 Ethernet-porttia sekä1x multimode 100M-kuituportti. Tekniset tiedot: – 4-Port 10/100Base-TX RJ-45 with auto MDI/MDI-X function – 1-P
Tuotekoodi:PLANET-ISW-511
Valmistajan koodi:ISW-511
Tuotteen nimi:4x10/100+100Base-FX MM Industrial Switch, IP30
Tuoteryhmä:Teollisuus-Ethernet
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja

PLANET ISW-511 on 5-porttinen Ethernet-kytkin teollisuusympäristöihin. DIN-kiskoon asennettavassa kytkimessä on 4x 10/100 Ethernet-porttia sekä1x multimode 100M-kuituportti.

Tekniset tiedot: – 4-Port 10/100Base-TX RJ-45 with auto MDI/MDI-X function – 1-Port 100Base-FX interface for up to 2km (Multi-mode fiber 50um/125um) on ISW-511 – Complies with IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX Ethernet standard – Supports Auto-negotiation and 10/100Mbps half / full duplex mode for each copper port – High performance Store and Forward architecture, broadcaststorm control, runt/CRC filtering eliminates erroneous packets to optimize the network bandwidth – Prevents packet loss with back pressure (Half-Duplex) and IEEE 802.3x PAUSE frame flow control (Full-Duplex) – Backplane (Switching Fabric): 1Gbps – Integrated address look-up engine, support 2K absolute MAC-addresses – 1 Mbit on-chip frame buffer – Automatic address learning and address aging – CSMA/CD Protocol – IP-30 Metal case / Protection – DIN Rail and Wall Mount Design – 12 to 48V DC, redundant power with polarity reverse protect function and connective removable terminal block formaster and slave power – Supports EFT protection 6000 VDC for power line – Supports 6000 VDC Ethernet ESD protection – -10 to 60 Degree C operation temperature

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
3.95
ikivanhat