10G SFP+ Fiber Transceiver SM 20km 1310nm

Tuotetunnus: PLANET-MTB-LR-20
148,90 €
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
PLANET MTB-LR-20 on 10GBase-LR SFP+ singlemode moduli max 20km yhteyksille. Moduli sopii kaikkiin SFP+ standardin mukaisiin väyläpaikkoihin kytkimissä, verkkokorteissa sekä reitittimissä. Moduli on varustettu lisäksi DDM- diagnosointiominaisuuksilla. Tek
Tuotekoodi:PLANET-MTB-LR-20
Valmistajan koodi:MTB-LR-20
Tuotteen nimi:10G SFP+ Fiber Transceiver SM 20km 1310nm
Tuoteryhmä:SFP+ / XFP 10G-modulit
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja

PLANET MTB-LR-20 on 10GBase-LR SFP+ singlemode moduli max 20km yhteyksille. Moduli sopii kaikkiin SFP+ standardin mukaisiin väyläpaikkoihin kytkimissä, verkkokorteissa sekä reitittimissä. Moduli on varustettu lisäksi DDM- diagnosointiominaisuuksilla.

Tekniset tiedot:
• Complies with the IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet Standard
• SFP+ multi-source agreement compliant
• SFF-8472 diagnostic monitoring interface for optical transceivers
• For established fiber link distance up to 20km over 9/125um single-mode fiber cable
• Plug and Play Installation

Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
oldies