SFP+ 10GBase-ER SM 40km, 1550nm Singlemode, LC, DDM

Tuotetunnus: DTL-SP551XL-CD40
231,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 187,02 €
Alennus
Veron summa 44,88 €
Hinta / kg:
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
Datolink DTL-SP311XL-CD10 on 10 Gigabitin yksimuoto (singlemode) SFP+ moduli DDM-tuella aina 40km etäisyyksille asti. Moduli toimii kaikissa SFP+ standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa ja on varustettu duplex LC- liittimillä. Tekniset tiedot: • 10
Tuotekoodi:DTL-SP551XL-CD40
Valmistajan koodi:DTSP551XL-CD40
Tuotteen nimi:SFP+ 10GBase-ER SM 40km, 1550nm Singlemode, LC, DDM
Tuoteryhmä:SFP+ / XFP 10G-modulit
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:36 kk
Lisätiedot:Tuote-esite

Datolink DTL-SP311XL-CD10 on 10 Gigabitin yksimuoto (singlemode) SFP+ moduli DDM-tuella aina 40km etäisyyksille asti. Moduli toimii kaikissa SFP+ standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa ja on varustettu duplex LC- liittimillä.

Tekniset tiedot:
• 10Gb/s serial optical interface
• Up to 40km on 9/125um SMF 1550nm
• 10G Base-ER/EW
• 10G Fiber Channel
• SFP+ MSA Compliant
• SFF-8472 reversion 9.5 compliant
• IEEE802.3-2005 compliant
• Telcordia GR-468-CORE compliant
• Compliant with SFP+ MSA
• SFP MSA package with duplex LC connector
• Digital Diagnostic Monitor Interface
• Very low EMI and excellent ESD protection
• High transmission margin
• +3.3V single power supply
• Below <1.5W power consumption
• Wide data-rate range
• FCC 47 CFR Part 15, Class B compliant
• FDA 21 CFR 1040.10 and 1040.11, Class1 compliant
• RoHS compliant
• CE

Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 36 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
oldies