SFP+ 10GBase-LR SM 10km, 1310nm Singlemode, LC, DDM

Tuotetunnus: DTL-SP311XL-CD10
113,90 €
Tuotetta varastossa 8 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
Datolink DTL-SP311XL-CD10 on 10 Gigabitin yksimuoto (singlemode) SFP+ moduli DDM-tuella, joka toimii kaikissa SFP+ standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä. Tekniset tiedot: • SFP MSA package with duplex L
Tuotekoodi:DTL-SP311XL-CD10
Valmistajan koodi:DTSP311XL-CD10
Tuotteen nimi:SFP+ 10GBase-LR SM 10km, 1310nm Singlemode, LC, DDM
Tuoteryhmä:SFP+ / XFP 10G-modulit
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:36 kk
Lisätiedot:Tuote-esite

Datolink DTL-SP311XL-CD10 on 10 Gigabitin yksimuoto (singlemode) SFP+ moduli DDM-tuella, joka toimii kaikissa SFP+ standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä.

Tekniset tiedot:
• SFP MSA package with duplex LC connector
• Very low EMI and excellent ESD protection
• Digital Diagnostic Monitor Interface
• Hot pluggable
• 10Gb/s serial optical interface
• Up to 10km distance
• Compliant with SFP+ MSA
• High transmission margin
• +3.3V single power supply
• Below <1W power consumption
• SFP mechanical interface
• 10G Base-LR/LW
• 10G Fiber Channel
• SFP+ MSA Compliant
• SFF-8472 reversion 9.5 compliant
• IEEE802.3-2005 compliant
• Telcordia GR-468-CORE compliant
• FCC 47 CFR Part 15, Class B compliant
• FDA 21 CFR 1040.10 and 1040.11, class1 compliant
• RoHS compliant

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 36 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies