XFP 10GBase-LR SM 10m, 1310nm Singlemode, LC, DDM

Tuotetunnus: DTL-XP311XL-CD10
135,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta 135,90 €
Myyntihinta ilman veroja: 109,60 €
Alennus
Veron summa 26,30 €
Hinta / kg:
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
Datolink DTXP311XL-CD10 on 10 Gigabitin yksimuoto (singlemode) XFP moduli DDM-tuella, joka toimii kaikissa XFP standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä. Tekniset tiedot: • Very low EMI and excellent ESD pr
Tuotekoodi:DTL-XP311XL-CD10
Valmistajan koodi:DTXP311XL-CD10
Tuotteen nimi:XFP 10GBase-LR SM 10m, 1310nm Singlemode, LC, DDM
Tuoteryhmä:SFP+ / XFP 10G-modulit
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:36 kk

Datolink DTXP311XL-CD10 on 10 Gigabitin yksimuoto (singlemode) XFP moduli DDM-tuella, joka toimii kaikissa XFP standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä.

Tekniset tiedot:
• Very low EMI and excellent ESD protection °• Digital Diagnostic Monitor Interface °• Hot pluggable °• 10Gb/s serial optical interface °• Up to 10km distance °• High transmission margin °• +3.3V single power supply °• Below <1W power consumption °• 10G Base-LR °• RoHS compliant

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 36 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
3.95
oldies