XFP 10GBase-SR MM 300m, 850nm Multimode, LC, DDM

Tuotetunnus: DTL-XP851XL-CDS3
101,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta 101,90 €
Myyntihinta ilman veroja: 82,18 €
Alennus
Veron summa 19,72 €
Hinta / kg:
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
Tuotekoodi:DTL-XP851XL-CDS3 : Valmistajan koodi:DTXP851XL-CDS3 : Tuotteen nimi:XFP 10GBase-SR MM 300m, 850nm Multimode, LC, DDM : Tuoteryhmä:SFP+ / XFP 10G-modulit : Valmistaja:Datolink Ltd : Takuuaika:36 kk :
: : : : : :
Tuotekoodi:DTL-XP851XL-CDS3
Valmistajan koodi:DTXP851XL-CDS3
Tuotteen nimi:XFP 10GBase-SR MM 300m, 850nm Multimode, LC, DDM
Tuoteryhmä:SFP+ / XFP 10G-modulit
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:36 kk
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 36 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
3.95
oldies