100BaseFX multi-mode SFP

Tuotetunnus: PLANET-MFB-FX
45,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 37,02 €
Alennus
Veron summa 8,88 €
Hinta / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Tuotetta varastossa 8 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
PLANET MFB-FX on 100M multimode SFP-moduli, jota voidaan käyttää kytkimissä ja mediamuuntimissa, jotka tukevat 100M moduleita. Tekniset tiedot: • SFP Multi-Source Agreement compliant • 125Mbps IEEE 802.3u 100Base-FX compliant • 1 X 100Mbps LC fiber port
Tuotekoodi:PLANET-MFB-FX
Valmistajan koodi:MFB-FX
Tuotteen nimi:100BaseFX multi-mode SFP
Tuoteryhmä:SFP-modulit 100BaseFX
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja

PLANET MFB-FX on 100M multimode SFP-moduli, jota voidaan käyttää kytkimissä ja mediamuuntimissa, jotka tukevat 100M moduleita.

Tekniset tiedot:
• SFP Multi-Source Agreement compliant
• 125Mbps IEEE 802.3u 100Base-FX compliant
• 1 X 100Mbps LC fiber port
• 125Mbps FDDI ISO / IEC 9314-1 compliant
• Serial ID functionality support
• AC-coupled differential inputs and outputs
• Class 1 laser safety standard IEC 825 compliant
• 2km multi mode fiber
• Low power dissipation
• 0 to 50 Degree C operation temperature

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies