100BaseFX Multi-mode WDM 2km Tx-1310 Industrial -40...+75C, DDM

Tuotetunnus: PLANET-MFB-TSA
71,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 57,98 €
Veron summa 13,92 €
Hinta / kg:
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
Tuotekoodi:PLANET-MFB-TSA : Valmistajan koodi:MFB-TSA : Tuotteen nimi:100BaseFX Multi-mode WDM 2km Tx-1310 Industrial -40...+75C, DDM : Tuoteryhmä:SFP modulit 100BaseFX : Valmistaja:PLANET Technology : Takuuaika:24 kk : Lisätiedot:Tuotesivu :  Tuote
: : : : : : : : :
Tuotekoodi:PLANET-MFB-TSA
Valmistajan koodi:MFB-TSA
Tuotteen nimi:100BaseFX Multi-mode WDM 2km Tx-1310 Industrial -40...+75C, DDM
Tuoteryhmä:SFP modulit 100BaseFX
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies