SFP 100Base-FX SM 10km, 1310nm Singlemode, 155M, LC, DDM

Tuotetunnus: DTL-3101L-CD10
39,90 €
Tuotetta varastossa 16 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
Datolink DTL-3101L-CD10 on 100M yksimuoto (single-mode) SFP-moduli DDM-tuella. Moduli toimii kaikissa standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa, jotka tukevat 100M SFP- moduleita. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä. Modulin avulla SFP-paikal
Tuotekoodi:DTL-3101L-CD10
Valmistajan koodi:DTS3101L-CD10
Tuotteen nimi:SFP 100Base-FX SM 10km, 1310nm Singlemode, 155M, LC, DDM
Tuoteryhmä:SFP modulit 100BaseFX
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:36 kk
Lisätiedot:Tuote-esite

Datolink DTL-3101L-CD10 on 100M yksimuoto (single-mode) SFP-moduli DDM-tuella. Moduli toimii kaikissa standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa, jotka tukevat 100M SFP- moduleita. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä.

Modulin avulla SFP-paikalla varustettuun tietoliikennelaitteeseen (kytkin, WiFi-tukiasema, reititin, mediamuunnin...) saadaan liitettyä valokuitukaapeli esim. rakennusten ja kerrosten välisiin yhteyksiin.

Tekniset tiedot:
• 100Base-FX
• Tiedonsiirtonopeus: 155Mbit/s
• Valokuitukaapeli: Yksimuoto (9/125um)
• Etäisyys: 10km (max)
• Aallonpituus: 1310nm
• Optiset komponentit: FP/PIN
• LC-liitin (Duplex)
• DDM-tuki, Digital Diagnostic Monitor (SFF-8472)
• SFP MSA
• Telcordia GR-468-CORE
• Telcordia GR-253-CORE °• ITU-T G.957 and G.958
• Hot-Plug
• Käyttöjännite: 3.3VDC
• Matala virrankulutus
• Käyttölämpötila-alue: 0...+70C
• Hyväksynnät: CE, RoHS

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 36 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies