SFP 1000Base-LX, MM, LC 2km 1310nm, Cisco-compatible

Tuotetunnus: ACE-05-C13L6-02-C
40,90 €
Tuotetta varastossa 2 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
1000Base-SX SFP-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin, joka mahdollistaa jopa 2km etäisyydet multimode-kaapelissa. Toimii myös muissa kytkinmerkeissä, joissa voidaan käyttää standardin mukaisia Gigabitin SFP-moduleita. Tekniset tiedot: • Multimode (MM) 2km • L
Tuotekoodi:ACE-05-C13L6-02-C
Valmistajan koodi:AC05-C13L6-02-C
Tuotteen nimi:SFP 1000Base-LX, MM, LC 2km 1310nm, Cisco-compatible
Tuoteryhmä:SFP modulit Cisco yhteensopiva
Valmistaja:Ace Plus Corporation
Takuuaika:24 kk

1000Base-SX SFP-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin, joka mahdollistaa jopa 2km etäisyydet multimode-kaapelissa. Toimii myös muissa kytkinmerkeissä, joissa voidaan käyttää standardin mukaisia Gigabitin SFP-moduleita.

Tekniset tiedot:
• Multimode (MM) 2km
• LC-liitin
• Hot-Plug
• Käyttöjännite: 3.3V
• Matala virrankulutus
• Käyttölämpötila: -10...+85C

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies