SFP+ 10GBase-LR MM 300m, 850nm Multimode, LC, DOM, Cisco

Tuotetunnus: DTL-SFP-10G-SR
113,90 €
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
DTL-SFP-10G-SR on 10 Gigabitin monimuoto (multimode) SFP+ moduli DOM-tuella, joka toimii kaikissa SFP+ standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä. Moduli vastaa tekniseltä toiminnallisuudeltaan Cisco SFP-10G
Tuotekoodi:DTL-SFP-10G-SR
Valmistajan koodi:
Tuotteen nimi:SFP+ 10GBase-LR MM 300m, 850nm Multimode, LC, DOM, Cisco
Tuoteryhmä:SFP modulit Cisco yhteensopiva
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:36 kk

DTL-SFP-10G-SR on 10 Gigabitin monimuoto (multimode) SFP+ moduli DOM-tuella, joka toimii kaikissa SFP+ standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä.

Moduli vastaa tekniseltä toiminnallisuudeltaan Cisco SFP-10G-SR SFP+ modulia.

Tekniset tiedot:
• Hot pluggable °• 10Gb/s serial optical interface °• Up to 300m on 50/125um MMF (2000MHz.KM) °• Compliant with SFP+ MSA °• SFP MSA package with duplex LC connector °• Digital Diagnostic Monitor Interface °• Very low EMI and excellent ESD protection °• High transmission margin °• +3.3V single power supply °• Below <1W power consumption °• SFP mechanical interface °• Wide data-rate range
• 10G Base-SR/SW °• 10G Fiber Channel °• Other optical links
• SFP+ MSA Compliant °• SFF-8472 reversion 9.5 compliant °• IEEE802.3-2005 compliant °• Telcordia GR-468-CORE compliant °• FCC 47 CFR Part 15, Class B compliant °• FDA 21 CFR 1040.10 and 1040.11, class1 compliant °• RoHS compliant

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 36 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies