SFP+ 10GBase-LR SM 10km, 1310nm Singlemode, 10G, LC, DDM, HP/Aruba Compatible

Tuotetunnus: DTL-J9151A
135,90 €
Tuotetta varastossa 3 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
DTL-J9151A on 10 Gigabitin yksimuoto (singlemode) SFP+ moduli DDM-tuella, joka toimii kaikissa SFP+ standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä. Moduli vastaa tekniseltä toiminnallisuudeltaan HP/Aruba J9151A
Tuotekoodi:DTL-J9151A
Valmistajan koodi:DTL-SFP-10G-LR
Tuotteen nimi:SFP+ 10GBase-LR SM 10km, 1310nm Singlemode, 10G, LC, DDM, HP/Aruba Compatible
Tuoteryhmä:SFP modulit HP/Aruba yhteensop
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:36 kk

DTL-J9151A on 10 Gigabitin yksimuoto (singlemode) SFP+ moduli DDM-tuella, joka toimii kaikissa SFP+ standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä.

Moduli vastaa tekniseltä toiminnallisuudeltaan HP/Aruba J9151A SFP+ modulia. Modulia voidaan käyttää myös muissa kytkin/mediamuunnin/reititin/tukiasema-laitteissa, jotka eivät erikoiskoodausta vaadi.

Tekniset tiedot:
• SFP MSA package with duplex LC connector °• Very low EMI and excellent ESD protection °• Digital Diagnostic Monitor Interface °• Hot pluggable °• 10Gb/s serial optical interface °• Up to 10km distance °• Compliant with SFP+ MSA °• High transmission margin °• +3.3V single power supply °• Below <1W power consumption °• SFP mechanical interface
• 10G Base-LR/LW °• 10G Fiber Channel
• SFP+ MSA Compliant °• SFF-8472 reversion 9.5 compliant °• IEEE802.3-2005 compliant °• Telcordia GR-468-CORE compliant °• FCC 47 CFR Part 15, Class B compliant °• FDA 21 CFR 1040.10 and 1040.11, class1 compliant °• RoHS compliant

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 36 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies