SFP+ 10GBase-SR MM 300m, 850nm Multimode, LC, DDM

Tuotetunnus: DTL-SP851XL-CDS3
89,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 72,50 €
Alennus
Veron summa 17,40 €
Hinta / kg:
Tuotetta varastossa 3 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
Datolink DTL-SP851XL-CDS3 on 10 Gigabitin monimuoto (multimode) SFP+ moduli DDM-tuella, joka toimii kaikissa SFP+ standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä. Tekniset tiedot: • Hot pluggable • 10Gb/s serial
Tuotekoodi:DTL-SP851XL-CDS3
Valmistajan koodi:DTL-SP851XL-CDS3
Tuotteen nimi:SFP+ 10GBase-SR MM 300m, 850nm Multimode, LC, DDM
Tuoteryhmä:SFP+ / XFP 10G-modulit
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:36 kk
Lisätiedot:Tuote-esite

Datolink DTL-SP851XL-CDS3 on 10 Gigabitin monimuoto (multimode) SFP+ moduli DDM-tuella, joka toimii kaikissa SFP+ standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä.

Tekniset tiedot:
• Hot pluggable
• 10Gb/s serial optical interface
• Up to 300m on 50/125um MMF (2000MHz.KM)
• Compliant with SFP+ MSA
• SFP MSA package with duplex LC connector
• Digital Diagnostic Monitor Interface
• Very low EMI and excellent ESD protection
• High transmission margin
• +3.3V single power supply
• Below <1W power consumption
• SFP mechanical interface
• Wide data-rate range
• 10G Base-SR/SW
• 10G Fiber Channel
• Other optical link
• SFP+ MSA Compliant
• SFF-8472 reversion 9.5 compliant
• IEEE802.3-2005 compliant
• Telcordia GR-468-CORE compliant
• FCC 47 CFR Part 15, Class B compliant
• FDA 21 CFR 1040.10 and 1040.11, class1 compliant
• RoHS compliant

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 36 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies