SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1310 Rx1550 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM -40C...+75C

Tuotetunnus: DTL-B3512L-ID20
64,90 €
Tuotetta varastossa 5 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
Tuotekoodi:DTL-B3512L-ID20 : Valmistajan koodi:DTSB3512L-CD20 : Tuotteen nimi:SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1310 Rx1550 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM -40C...+75C : Tuoteryhmä:SFP-modulit 1G (standardi) : Valmistaja:Datolink Ltd : Takuuaika:36 kk : Lisätie
: : : : : : :
Tuotekoodi:DTL-B3512L-ID20
Valmistajan koodi:DTSB3512L-CD20
Tuotteen nimi:SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1310 Rx1550 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM -40C...+75C
Tuoteryhmä:SFP-modulit 1G (standardi)
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:36 kk
Lisätiedot:Tuote-esite
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 36 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
oldies