SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM -40C...+85C

Tuotetunnus: DTL-3112L-ID20
64,90 €
Tuotetta varastossa 1 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
Datolink DTL-3112L-ID20 on Gigabitin yksimuoto (single-mode)SFP-moduli laajennetulla käyttölämpötila-aluueella ja DDM- tuella, joka toimii kaikissa SFP-standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä. Modulin avu
Tuotekoodi:DTL-3112L-ID20
Valmistajan koodi:
Tuotteen nimi:SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM -40C...+85C
Tuoteryhmä:SFP-modulit 1G (standardi)
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:36 kk

Datolink DTL-3112L-ID20 on Gigabitin yksimuoto (single-mode)SFP-moduli laajennetulla käyttölämpötila-aluueella ja DDM- tuella, joka toimii kaikissa SFP-standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä.

Modulin avulla SFP-paikalla varustettuun tietoliikennelaitteeseen (kytkin, WiFi-tukiasema, reititin, mediamuunnin...) saadaan liitettyä valokuitukaapeli esim. rakennusten ja kerrosten välisiin yhteyksiin.

Tekniset tiedot:
• 1000Base-LX
• Valokuitukaapeli: Yksimuoto (9/125um)
• Etäisyys: 20km (max)
• Aallonpituus: 1310nm
• Optiset komponentit: FP/PIN
• LC-liitin (Duplex)
• DDM-tuki, Digital Diagnostic Monitor (SFF-8472)
• Fiber Channel (ANSI)
• Telcordia GR-468-CORE
• Hot-Plug
• Käyttöjännite: 3.3VDC
• Matala virrankulutus
• Käyttölämpötila-alue: -40...+85C
• IEEE 802.3z (Class 1 laser safety)
• Hyväksynnät: CE, RoHS

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 36 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies