SFP 1000BaseLX SM 30km Single-mode, LC -40...+75C , DDM

Tuotetunnus: PLANET-MGB-TL30
89,90 €
Tuotetta varastossa 1 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
PLANET MGB-TL30 on laajalämpötila 1000Base-LX MiniBIC- moduli kaikkiin MiniGBIC/SFP-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin, WiFi-tukiasemiin, reitittimiin, mediamuuntimiin ja verkkokortteihin. Modulin avulla SFP-paikalla varustettuun ethernet-kytkime
Tuotekoodi:PLANET-MGB-TL30
Valmistajan koodi:MGB-TL30
Tuotteen nimi:SFP 1000BaseLX SM 30km Single-mode, LC -40...+75C , DDM
Tuoteryhmä:SFP-modulit 1G (standardi)
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja

PLANET MGB-TL30 on laajalämpötila 1000Base-LX MiniBIC- moduli kaikkiin MiniGBIC/SFP-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin, WiFi-tukiasemiin, reitittimiin, mediamuuntimiin ja verkkokortteihin.

Modulin avulla SFP-paikalla varustettuun ethernet-kytkimeen saadaan liitettyä valokuitukaapeli esim. rakennusten tai kerrosten välillä.

Tekniset tiedot:
• Single-mode (SM) 30km
• LC-liitin
• Käyttölämpötila: -40...+75C

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies