SFP 1000BaseSX MM 275/550 Multi-mode, 850nm, LC

Tuotetunnus: PLANET-MGB-SX
43,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 35,40 €
Alennus
Veron summa 8,50 €
Hinta / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Tuotetta varastossa 30 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
PLANET MGB-SX on 1000Base-SX SFP-moduli (MiniGBIC) kaikkiin SFP-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin, WiFi- tukiasemiin, reitittimiin, mediamuuntimiin ja verkkokortteihin. Modulin avulla SFP-paikalla varustettuun ethernet-kytkimeen saadaan liitetty
Tuotekoodi:PLANET-MGB-SX
Valmistajan koodi:MGB-SX
Tuotteen nimi:SFP 1000BaseSX MM 275/550 Multi-mode, 850nm, LC
Tuoteryhmä:SFP-modulit 1G (standardi)
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja

PLANET MGB-SX on 1000Base-SX SFP-moduli (MiniGBIC) kaikkiin SFP-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin, WiFi- tukiasemiin, reitittimiin, mediamuuntimiin ja verkkokortteihin.

Modulin avulla SFP-paikalla varustettuun ethernet-kytkimeen saadaan liitettyä valokuitukaapeli esim. rakennusten tai kerrosten välillä.

Tekniset tiedot:
• Multi-mode (MM)
• Max etäisyys: 550 (OM3 kaapeli), 275m (OM1 kaapeli)
• Standardi: IEEE 802.3z 1000Base-SX
• Aallonpituus: 850nm
• LC-liitin (duplex)
• Käyttölämpötila: 0...+60C

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies