SFP 1000BaseZX SM 120km Single-mode, LC

Tuotetunnus: PLANET-MGB-L120
218,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 176,53 €
Alennus
Veron summa 42,37 €
Hinta / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
1000Base-LX MiniBIC-moduli kaikkiin MiniGBIC-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin. - Single-mode (SM) 120km - LC-liitin - Käyttölämpötila: 0...40C
Tuotekoodi:PLANET-MGB-L120
Valmistajan koodi:MGB-L120
Tuotteen nimi:SFP 1000BaseZX SM 120km Single-mode, LC
Tuoteryhmä:SFP-modulit 1G (standardi)
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja

1000Base-LX MiniBIC-moduli kaikkiin MiniGBIC-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin.
- Single-mode (SM) 120km
- LC-liitin
- Käyttölämpötila: 0...40C

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies