SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1550 Rx1310 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM

Tuotetunnus: DTL-B5312L-CD20
48,90 €
Tuotetta varastossa 13 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
Datolink DTL-5312L-CD20 on Gigabitin yksimuoto (single-mode)SFP BIDI-moduli DDM-tuella, joka toimii kaikissa SFP- standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu simplex LC-liittimellä. Modulin avulla SFP-paikalla varustettuun tietoli
Tuotekoodi:DTL-B5312L-CD20
Valmistajan koodi:DTSB5312L-CD20
Tuotteen nimi:SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1550 Rx1310 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM
Tuoteryhmä:SFP-modulit 1G (standardi)
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:36 kk
Lisätiedot:Tuote-esite

Datolink DTL-5312L-CD20 on Gigabitin yksimuoto (single-mode)SFP BIDI-moduli DDM-tuella, joka toimii kaikissa SFP- standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu simplex LC-liittimellä.

Modulin avulla SFP-paikalla varustettuun tietoliikennelaitteeseen (kytkin, WiFi-tukiasema, reititin, mediamuunnin...) saadaan liitettyä valokuitukaapeli esim. rakennusten ja kerrosten välisiin yhteyksiin.

Moduli toimii yhdessä yksimuotokaapelissa ja vaatii vastaparikseen modulin, jossa vastakkaiset Tx/Rx taajuudet kuten DTL-3512L-CD20.

Tekniset tiedot:
• 1000Base-BX
• Valokuitukaapeli: Yksimuoto (9/125um)
• Etäisyys: 20km (max)
• Aallonpituudet:
- Tx: 1550nm
- Rx: 1310nm
• Optiset komponentit: DFP/PIN
• LC-liitin (simplex)
• DDM-tuki, Digital Diagnostic Monitor (SFF-8472)
• SFP+ MSA
• Telcordia GR-468-CORE œ IEEE802.3-2005 °œ FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, Class1
• Hot-Plug
• Käyttöjännite: 3.3VDC
• Matala virrankulutus
• Käyttölämpötila-alue: 0...+70C
• Hyväksynnät: CE, RoHS

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 36 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies