SFP WDM Tx1310 SM 40km Single-mode, LC , DDM

Tuotetunnus: PLANET-MGB-LA40
89,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 72,50 €
Veron summa 17,40 €
Hinta / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
Tuotekoodi:PLANET-MGB-LA40 : Valmistajan koodi:MGB-LA40 : Tuotteen nimi:SFP WDM Tx1310 SM 40km Single-mode, LC , DDM : Tuoteryhmä:SFP-modulit 1G (standardi) : Valmistaja:PLANET Technology : Takuuaika:24 kk : Lisätiedot:Tuotesivu :  Tuote-esite : &nbs
: : : : : : : : :
Tuotekoodi:PLANET-MGB-LA40
Valmistajan koodi:MGB-LA40
Tuotteen nimi:SFP WDM Tx1310 SM 40km Single-mode, LC , DDM
Tuoteryhmä:SFP-modulit 1G (standardi)
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies