SFP WDM Tx1550 SM 10km Singlemode, LC -40...+75C, DDM

Tuotetunnus: PLANET-MGB-TLB10
89,90 €
Tuotetta varastossa 1 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
Tuotekoodi:PLANET-MGB-TLB10 : Valmistajan koodi:MGB-TLB10 : Tuotteen nimi:SFP WDM Tx1550 SM 10km Singlemode, LC -40...+75C, DDM : Tuoteryhmä:SFP-modulit 1G (standardi) : Valmistaja:PLANET Technology : Takuuaika:24 kk : Lisätiedot:Tuotesivu :  Tuote-e
: : : : : : : : :
Tuotekoodi:PLANET-MGB-TLB10
Valmistajan koodi:MGB-TLB10
Tuotteen nimi:SFP WDM Tx1550 SM 10km Singlemode, LC -40...+75C, DDM
Tuoteryhmä:SFP-modulit 1G (standardi)
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies