TP-LINK SFP 1000BaseLX SM LC Single-mode, 10km

Tuotetunnus: TPLINK-TL-SM311LS
37,90 €
Tuotetta varastossa 6 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
TPLINK TL-SM311LS on 1000Base-LX SFP-moduli (MiniGBIC) kaikkiin SFP-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin, WiFi-tukiasemiin, reitittimiin, mediamuuntimiin ja verkkokortteihin. Modulin avulla SFP-paikalla varustettuun ethernet-kytkimeen saadaan liite
Tuotekoodi:TPLINK-TL-SM311LS
Valmistajan koodi:TL-SM311LS
Tuotteen nimi:TP-LINK SFP 1000BaseLX SM LC Single-mode, 10km
Tuoteryhmä:SFP-modulit 1G (standardi)
Valmistaja:TP-LINK Technologies
Takuuaika:36 kk
Lisätiedot:Tuotesivu

TPLINK TL-SM311LS on 1000Base-LX SFP-moduli (MiniGBIC) kaikkiin SFP-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin, WiFi-tukiasemiin, reitittimiin, mediamuuntimiin ja verkkokortteihin.

Modulin avulla SFP-paikalla varustettuun ethernet-kytkimeen saadaan liitettyä valokuitukaapeli esim. rakennusten tai kerrosten välillä.

Tekniset tiedot:
• Single-mode (SM)
• Max etäisyys: 10km
• Standardi: IEEE 802.3z 1000Base-LX
• Aallonpituus: 1310nm
• LC-liitin (duplex)
• Käyttölämpötila: 0...+50C
• CE-hyväksytty

Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 36 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
oldies