MPO(F)-MPO(F) Trunk 12x core, OS2 15m Polarity B, 9/125, 3.0mm, LSZH

Tuotetunnus: DTL-MPO-12-15-OS2-B
71,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 57,98 €
Veron summa 13,92 €
Hinta / kg:
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
Tuotekoodi:DTL-MPO-12-15-OS2-B : Valmistajan koodi:DTL-MPO-12-15-OS2-B : Tuotteen nimi:MPO(F)-MPO(F) Trunk 12x core, OS2 15m Polarity B, 9/125, 3.0mm, LSZH : Tuoteryhmä:MPO valokuitutuotteet : Valmistaja:Datolink Ltd : Takuuaika:24 kk : Lisätiedot:Tuote-e
: : : : : : :
Tuotekoodi:DTL-MPO-12-15-OS2-B
Valmistajan koodi:DTL-MPO-12-15-OS2-B
Tuotteen nimi:MPO(F)-MPO(F) Trunk 12x core, OS2 15m Polarity B, 9/125, 3.0mm, LSZH
Tuoteryhmä:MPO valokuitutuotteet
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuote-esite
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies