MPO adapter, SM OS2 black

Tuotetunnus: DTL-ADA-MPO-OS2
13,90 €
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
Tuotekoodi:DTL-ADA-MPO-OS2 : Valmistajan koodi:DTL-ADA-MPOOS2 : Tuotteen nimi:MPO adapter, SM OS2 black : Tuoteryhmä:MPO valokuitutuotteet : Valmistaja:Datolink Ltd : Takuuaika:24 kk :
: : : : : :
Tuotekoodi:DTL-ADA-MPO-OS2
Valmistajan koodi:DTL-ADA-MPOOS2
Tuotteen nimi:MPO adapter, SM OS2 black
Tuoteryhmä:MPO valokuitutuotteet
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:24 kk

Paljousalennukset kaapeleille ja antureille:

6-10 kpl -16%
11-20 kpl -20%
21-30 kpl -24%
31-40 kpl -28%
41-50kpl -32%
yli 50 kpl -36%

Alennus lasketaan verollisesta hinnasta ja näkyy ostoskorin kokonaishinnassa.

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies