MPO-LC/UPC, 12 cores, MM, OM3 Mini round cable 0.9mm LSZH, 0.3m

Tuotetunnus: DTL-PCMPOLC12-0.3-OM3
56,90 €
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
Tuotekoodi:DTL-PCMPOLC12-0.3-OM3 : Valmistajan koodi:DTL-PCMPOLC12-0.3-OM3 : Tuotteen nimi:MPO-LC/UPC, 12 cores, MM, OM3 Mini round cable 0.9mm LSZH, 0.3m : Tuoteryhmä:MPO valokuitutuotteet : Valmistaja:Datolink Ltd : Takuuaika:24 kk :
: : : : : :
Tuotekoodi:DTL-PCMPOLC12-0.3-OM3
Valmistajan koodi:DTL-PCMPOLC12-0.3-OM3
Tuotteen nimi:MPO-LC/UPC, 12 cores, MM, OM3 Mini round cable 0.9mm LSZH, 0.3m
Tuoteryhmä:MPO valokuitutuotteet
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:24 kk
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies