SC/LC/MM 62.5/125 OM1 10m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

Tuotetunnus: DTL-PCSULU2MMOM1-10
23,90 €
Myyntihinta ilman veroja: 19,27 €
Veron summa 4,63 €
Hinta / kg:
Tuote on uusi valikoimassa eikä sitä ole vielä saatu varastoon.
Toimitusaika :
Arvio 1-10 päivää.
DatoLink PCSULU2MMOM1-10 on laadukas 10m monimuoto valokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien, reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Testattu (QC) duplex-valokaapeli on yksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuitupar
Tuotekoodi:DTL-PCSULU2MMOM1-10
Valmistajan koodi:DTL-PCSULU2MMOM1-10
Tuotteen nimi:SC/LC/MM 62.5/125 OM1 10m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
Tuoteryhmä:Multimode kytkentäkuidut
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:24 kk

DatoLink PCSULU2MMOM1-10 on laadukas 10m monimuoto valokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien, reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Testattu (QC) duplex-valokaapeli on yksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit on merkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla. Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin, tekniset tiedot sekä mittauspöytäkirjan.

Tekniset tiedot:
• Multimode 62.5/125um (OM1, oranssi)
• Liittimet: SC/LC
• Hionta: UPC/UPC
• Kaapelityyppi: LSZH
• Pituus: 10m
• Kaapelin paksuus: 3.0mm

4.95
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
oldies