SC/SC/SM 9/125 OS2 15m 12x core trunk LSZH UPC/UPC

Tuotetunnus: DTL-SUSUSM12C-15
76,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 62,02 €
Veron summa 14,88 €
Hinta / kg:
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
Tuotekoodi:DTL-SUSUSM12C-15 : Valmistajan koodi:DTL-SUSUSM12C-15 : Tuotteen nimi:SC/SC/SM 9/125 OS2 15m 12x core trunk LSZH UPC/UPC : Tuoteryhmä:Singlemode kytkentäkuidut : Valmistaja:Datolink Ltd : Takuuaika:24 kk :
: : : : : :
Tuotekoodi:DTL-SUSUSM12C-15
Valmistajan koodi:DTL-SUSUSM12C-15
Tuotteen nimi:SC/SC/SM 9/125 OS2 15m 12x core trunk LSZH UPC/UPC
Tuoteryhmä:Singlemode kytkentäkuidut
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:24 kk
Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies