LC/LC/MM 50/125 OM3 Outdoor 36m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

Tuotetunnus: DTL-CPRI-LCLC-OM3-36
84,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 68,47 €
Veron summa 16,43 €
Price / kg:
Tuote on uusi valikoimassa eikä sitä ole vielä saatu varastoon.
Toimitusaika :
Arvio 1-10 päivää.
DatoLink DTL-CPRI-LCLC-OM3-36 on ulkokäyttöön suunniteltu kestävä kevlar-suojattu 36m OM3 monimuoto valokuitukaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien, reitittimien tai kytkimienkuituporttien välisiin yhteyksiin. Säänkestävä duplex- valokaapeli on varustet
Tuotekoodi:DTL-CPRI-LCLC-OM3-36
Valmistajan koodi:CPRI-LCLC-OM3-36
Tuotteen nimi:LC/LC/MM 50/125 OM3 Outdoor 36m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
Tuoteryhmä:Valokuitu ulkokaapelit
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuote-esite

DatoLink DTL-CPRI-LCLC-OM3-36 on ulkokäyttöön suunniteltu kestävä kevlar-suojattu 36m OM3 monimuoto valokuitukaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien, reitittimien tai kytkimienkuituporttien välisiin yhteyksiin. Säänkestävä duplex- valokaapeli on varustettu vetosuojilla ja on pakattu puurullalle.

Tekniset tiedot:
• Multimode 50/125um (OM3)
• Liittimet: LC/LC
• Hionta: UPC/UPC
• Kaapelityyppi: LSZH
• Pituus: 36m
• Kaapelin paksuus: 7.0mm
• Väri: Musta
• Käyttölämpötila-alue: -20...+60C

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies