LC/LC/SM 9/125 OS2 Outdoor 200m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

Tuotetunnus: DTL-CPRI-LCLC-OS2-200
245,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 198,31 €
Alennus
Veron summa 47,59 €
Hinta / kg:
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
DatoLink DTL-CPRI-LCLC-OS2-200 on ulkokäyttöön suunniteltu kestävä kevlar-suojattu 200m OS2 yksimuoto valokuitukaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien, reitittimien tai kytkimienkuituporttien välisiin yhteyksiin. Säänkestävä duplex- valokaapeli on varust
Tuotekoodi:DTL-CPRI-LCLC-OS2-200
Valmistajan koodi:CPRI-LCLC-OS2-200
Tuotteen nimi:LC/LC/SM 9/125 OS2 Outdoor 200m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
Tuoteryhmä:Valokuitu ulkokaapelit
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuote-esite

DatoLink DTL-CPRI-LCLC-OS2-200 on ulkokäyttöön suunniteltu kestävä kevlar-suojattu 200m OS2 yksimuoto valokuitukaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien, reitittimien tai kytkimienkuituporttien välisiin yhteyksiin. Säänkestävä duplex- valokaapeli on varustettu vetosuojilla ja on pakattu puurullalle.

Tekniset tiedot:
• Singlemode 9/125um (OS2)
• Liittimet: LC/LC
• Hionta: UPC/UPC
• Kaapelityyppi: LSZH
• Pituus: 200m
• Kaapelin paksuus: 7.0mm
• Väri: Musta
• Käyttölämpötila-alue: -20...+60C

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies