LC(APC)-LC(APC) SM 9/125 OS2 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH

Tuotetunnus: DTL-PCLALA2SM-02
18,90 €
Tuotetta varastossa 32 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
DatoLink PCLALA2SM-02 on laadukas 2m yksimuoto valokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien, reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Kaapelin kummatkin LC liitinpäät ovat APC-hiottuja (vihreät liittimet). Kytkentäkaapeli s
Tuotekoodi:DTL-PCLALA2SM-02
Valmistajan koodi:PCLALA2SM-02
Tuotteen nimi:LC(APC)-LC(APC) SM 9/125 OS2 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH
Tuoteryhmä:Singlemode kytkentäkuidut
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:24 kk

DatoLink PCLALA2SM-02 on laadukas 2m yksimuoto valokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien, reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin.

Kaapelin kummatkin LC liitinpäät ovat APC-hiottuja (vihreät liittimet). Kytkentäkaapeli soveltuu hyvin uusien asuinkiinteistöjen ristikytkentäkaapeliksi, jossa suositukset ohjaavat runkokaapelointia singlemode- tyyppiseksi APC-hionnalla.

Testattu (QC) duplex-valokaapeli on yksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit on merkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla. Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin, tekniset tiedot sekä mittauspöytäkirjan.

Tekniset tiedot:
• Singlemode 9/125um (OS2, keltainen)
• Liittimet: LC/LC
• Hionta: APC/APC (viisto)
• Kaapelityyppi: LSZH
• Pituus: 2m
• Kaapelin paksuus: 3.0mm

Paljousalennukset kaapeleille ja antureille:

6-10 kpl -16%
11-20 kpl -20%
21-30 kpl -24%
31-40 kpl -28%
41-50kpl -32%
yli 50 kpl -36%

Alennus lasketaan verollisesta hinnasta ja näkyy ostoskorin kokonaishinnassa.

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies