LC/LC/SM 9/125 10M Duplex-kuitukaapeli Singlemode

Tuotetunnus: AVEC-PPS208-10M
25,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 20,89 €
Alennus
Veron summa 5,01 €
Hinta / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Tuote on tilapäisesti loppunut varastosta
Toimitusaika :
arvio 1-3 viikkoa
Laadukas valokuitulaitekaapeli ristikytkentätiloihin mediamuuntimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Testattu (QC) duplex-valokaapeli on yksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit on merkattu kummastakin päästä sekä varustettu s
Tuotekoodi:AVEC-PPS208-10M
Valmistajan koodi:PPS208-10M
Tuotteen nimi:LC/LC/SM 9/125 10M Duplex-kuitukaapeli Singlemode
Tuoteryhmä:Singlemode kytkentäkuidut
Valmistaja:AVEC
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuote-esite

Laadukas valokuitulaitekaapeli ristikytkentätiloihin mediamuuntimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Testattu (QC) duplex-valokaapeli on yksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit on merkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla. Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin, tekniset tiedot sekä mittauspöytäkirjan.

Tekniset tiedot:
• Singlemode 9/125um (SM, keltainen)
• Liittimet: LC/LC
• Pituus: 10m
• Kaapelin paksuus: 3.0mm

Paljousalennukset kaapeleille ja antureille:

6-10 kpl -16%
11-20 kpl -20%
21-30 kpl -24%
31-40 kpl -28%
41-50kpl -32%
yli 50 kpl -36%

Alennus lasketaan verollisesta hinnasta ja näkyy ostoskorin kokonaishinnassa.

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies