SC/SC/SM 9/125 3M Duplex kuitukaapeli singlemode 2.0mm

Tuotetunnus: AVEC-HHS224-3M
17,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 14,44 €
Veron summa 3,46 €
Hinta / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Tuotetta varastossa 2 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
Tuotekoodi:AVEC-HHS224-3M : Valmistajan koodi:HHS224-3M : Tuotteen nimi:SC/SC/SM 9/125 3M Duplex kuitukaapeli singlemode 2.0mm : Tuoteryhmä:Singlemode kytkentäkuidut : Valmistaja:AVEC : Takuuaika:24 kk : Lisätiedot:Tuote-esite :
: : : : : : :
Tuotekoodi:AVEC-HHS224-3M
Valmistajan koodi:HHS224-3M
Tuotteen nimi:SC/SC/SM 9/125 3M Duplex kuitukaapeli singlemode 2.0mm
Tuoteryhmä:Singlemode kytkentäkuidut
Valmistaja:AVEC
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuote-esite

Paljousalennukset kaapeleille ja antureille:

6-10 kpl -16%
11-20 kpl -20%
21-30 kpl -24%
31-40 kpl -28%
41-50kpl -32%
yli 50 kpl -36%

Alennus lasketaan verollisesta hinnasta ja näkyy ostoskorin kokonaishinnassa.

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies