ST/LC/SM 9/125 OS1 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

Tuotetunnus: DTL-PCSTULU2SM-02
19,90 €
Tuotetta varastossa 11 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
DatoLink PCSTULU2SM-02 on laadukas 2m yksimuoto valokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien, reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Testattu (QC) duplex-valokaapeli on yksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit
Tuotekoodi:DTL-PCSTULU2SM-02
Valmistajan koodi:DTL-PCSTULU2SM-02
Tuotteen nimi:ST/LC/SM 9/125 OS1 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
Tuoteryhmä:Singlemode kytkentäkuidut
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuote-esite

DatoLink PCSTULU2SM-02 on laadukas 2m yksimuoto valokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien, reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Testattu (QC) duplex-valokaapeli on yksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit on merkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla. Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin, tekniset tiedot sekä mittauspöytäkirjan.

Tekniset tiedot:
• Singlemode 9/125um (OS1, keltainen)
• Liittimet: ST/LC
• Hionta: UPC/UPC
• Kaapelityyppi: LSZH
• Pituus: 2m
• Kaapelin paksuus: 3.0mm

Paljousalennukset kaapeleille ja antureille:

6-10 kpl -16%
11-20 kpl -20%
21-30 kpl -24%
31-40 kpl -28%
41-50kpl -32%
yli 50 kpl -36%

Alennus lasketaan verollisesta hinnasta ja näkyy ostoskorin kokonaishinnassa.

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies