LC/LC/MM 50/125 OM3 6x core 75m Runkokaapeli 5.2mm Multimode, 1m fan-out 2mm

Tuotetunnus: DTL-LULUOM36C-75
169,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 137,02 €
Veron summa 32,88 €
Price / kg:
Tuotetta ei pidetä varastossa. Tilataan tarvittaessa suoraan valmistajalta.
Toimitusaika :
arvio 2-4 viikkoa. Erikoistilaustuote!
TILAUSTUOTE - TOIMITAMME HALUAMASI VALOKUITUKAAPELIN HALUTTUN MITTAISENA SEKÄ HALUTUILLA LIITTIMILLÄ. DatoLink DTL-LULUOM36C-75 on laadukas 75m monimuoto valokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuunti
Tuotekoodi:DTL-LULUOM36C-75
Valmistajan koodi:DTL-LULUOM36C-75
Tuotteen nimi:LC/LC/MM 50/125 OM3 6x core 75m Runkokaapeli 5.2mm Multimode, 1m fan-out 2mm
Tuoteryhmä:Multimode kytkentäkuidut
Valmistaja:Datolink Ltd
Takuuaika:24 kk

TILAUSTUOTE - TOIMITAMME HALUAMASI VALOKUITUKAAPELIN HALUTTUN MITTAISENA SEKÄ HALUTUILLA LIITTIMILLÄ.


DatoLink DTL-LULUOM36C-75 on laadukas 75m monimuoto valokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien, reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Testattu (QC) duplex-valokaapeli on yksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit on merkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla. Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin, tekniset tiedot sekä mittauspöytäkirjan.

Tekniset tiedot:
• Multimode 50/125um (OM3, turkoosi)
• 6x core
• Liittimet: LC/LC
• Hionta: UPC/UPC
• Kaapelityyppi: LSZH
• Pituus: 75m (päissä 1m kaapelit + liittimet)
• Kaapelin paksuus: 5.2mm

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies