10/100BaseT-100BaseFX SM Converter 20km 1310nm SC, LFP

Tuotetunnus: AOM-1100D-S20-EA
45,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 37,02 €
Alennus
Veron summa 8,88 €
Hinta / kg:
Tuotetta varastossa 37 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
AOM-1100D-S20-EA on metallikoteloitu ukkossuojattu mediamuunnin 10/100Base-T Ethernet- ja 100Base-FX kuituverkon (singlemode) välille. Mediamuunnin voidaan asentaa myös AOA Technologyn mediamuunninkehikkoon AOR-14-2-A esim. taloyhtiöiden laajakaistatoteu
Tuotekoodi:AOM-1100D-S20-EA
Valmistajan koodi:AOM-1100D-S20-EA
Tuotteen nimi:10/100BaseT-100BaseFX SM Converter 20km 1310nm SC, LFP
Tuoteryhmä:Mediamuuntimet 100M
Valmistaja:Aoa Technology Co.
Takuuaika:12 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite

AOM-1100D-S20-EA on metallikoteloitu ukkossuojattu mediamuunnin 10/100Base-T Ethernet- ja 100Base-FX kuituverkon (singlemode) välille.

Mediamuunnin voidaan asentaa myös AOA Technologyn mediamuunninkehikkoon AOR-14-2-A esim. taloyhtiöiden laajakaistatoteutuksissa.

Retailpakkauksen sisältö: mediamuunnin, ulkoinen virtalähde sekä asennusohje (english).

Tekniset tiedot:
• Kuituportti:
- 100Base-FX Singlemode
- Allonpituus: 1310nm
- Etäisyys: 20km
- Liittimet: SC
• Kupariportti:
- 1x 10/100BaseTX
- Automaattinen nopeudentunnistus
- Full-duplex / half-duplex automaattinen tunnistus
- MDI/MDI-X automaattinen kättely
- 10/100Base-T Store-and-forward
- Tukee ylipitkiä paketteja 1600 bytes (Tagged VLAN)
- Tukee VLAN/VoIP/QoS pakettiliikennettä
- Tukee vuonohjausta ja vähentää broadcast liikennettä
• LFP Link Fault Pass -toiminto
• DIP-valintakytkimet
• LED-merkkivalot
• Virtalähde: 5VDC @ 1A
• Käyttölämpötila-alue: -10...+50C
• Mitat: 94 x 70 x 26mm
• Paino: 400g
• CE-hyväksytty

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 12 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies