1000BaseTX-LX Converter SM Single-mode

Tuotetunnus: PLANET-GT-802S
94,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 76,53 €
Alennus
Veron summa 18,37 €
Hinta / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Tuotetta varastossa 21 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
PLANET GT-802S on metallikoteloitu gigabitin mediamuunnin 10/100/1000Base-T Ethernet- ja 1000Base-LX kuituverkon (single mode) välille. Muunnin voidaan asentaa myös PLANET MC-1500/1500R, MC-700 ja MC-1000MR mediamuunninkehikkoon. Tuotepakkaus sisältää me
Tuotekoodi:PLANET-GT-802S
Valmistajan koodi:GT-802S
Tuotteen nimi:1000BaseTX-LX Converter SM Single-mode
Tuoteryhmä:Mediamuuntimet 1G/2.5G/10G
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja

PLANET GT-802S on metallikoteloitu gigabitin mediamuunnin 10/100/1000Base-T Ethernet- ja 1000Base-LX kuituverkon (single mode) välille. Muunnin voidaan asentaa myös PLANET MC-1500/1500R, MC-700 ja MC-1000MR mediamuunninkehikkoon.

Tuotepakkaus sisältää mediamuuntimen, asennusohjeen sekä virtalähteen.

Tekniset tiedot:
• Kupariportti: 10/100/1000Base-T (RJ-45)
• Auto-negotiation, Auto-MDI/MDI-X
• Kuituportti: 1000Base-LX
• Kuituliitin: SC / Single-mode
• Tiedonsiirtonopeus kupari: 10/100/1000Mbit/s
• Tiedonsiirtonopeus kuitu: 1000Mbit/s
• Duplex mode support Twisted pair: Auto-Negotiation for half-duplex, full-duplex
• Fiber-optic: Full duplex
• Merkki-LEDit: Power, TP-LNK, TP-ACT, Fiber-LNK, Fiber-ACT
• Ulkoinen virtalähde: 5VDC/1A
• Virrankulutus: Max 5W
• Mitat: 97x69x26mm
• Käyttölämpötila: 0...50C

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies