10/100TX-WDM converter SM Single-mode, SC, 20km Smart

Tuotetunnus: PLANET-FST-806B20
89,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 72,50 €
Alennus
Veron summa 17,40 €
Hinta / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Tuote on tilapäisesti loppunut varastosta
Toimitusaika :
arvio 1-3 viikkoa
PLANET FST-806B20 on kehittyneempi mediamuunnin 10/100Base-TEthernet- ja 100M WDM kuituverkon (singlemode) välille. Yhdellä kuidulla toimiva muunnin voidaan asentaa myös hallittavaan PLANET MC-1610MR mediamuunninkehikkoon, jolloinkuitu- ja ethernet-linkki
Tuotekoodi:PLANET-FST-806B20
Valmistajan koodi:FST-806B20
Tuotteen nimi:10/100TX-WDM converter SM Single-mode, SC, 20km Smart
Tuoteryhmä:Mediamuuntimet hallittavat
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja

PLANET FST-806B20 on kehittyneempi mediamuunnin 10/100Base-TEthernet- ja 100M WDM kuituverkon (singlemode) välille. Yhdellä kuidulla toimiva muunnin voidaan asentaa myös hallittavaan PLANET MC-1610MR mediamuunninkehikkoon, jolloinkuitu- ja ethernet-linkkien sekä tiedonsiirtoa saadaan valvottua. Muunnin tukee Tagged VLAN-verkoissa käytettyjä ylipitkiä Ethernet-kehyksiä.

Valitse vastapään laitteeksi FST-806A20.

Tekniset tiedot:
• Ethernet-portti: 10/100Base-TX (UTP, MDI/MDI-X)
• Kuituportti: 100M WDM (BiDi), 20km (SC-liitin)
- TX: 1550nm, RX: 1310nm
• DIP-kytkimet:
- Fiber (Half / Full)
- UTP (Auto-negotiation / Manual)
- UTP Speed (10/100Mbps)
- UTP Duplex mode (Half / Full),
- LLR (Disable / Enable)
- LLCF (Disable / Enable)
• Store-and-Forward tekniikka
• Back-pressure, IEEE 802.3x vuonohjaus ja lankanopeudella pakettien välitys
• Link Loss Return (LLR)
• Link Loss Carry Forward (LLCF) toimii LLR:n kanssa yhteyksien diagnosoinnissa
• Hallittava MC-1610MR mediamuunninkehikon kanssa
• Ulkoinen virtalähde 5VDC/2A
• Käyttölämpötila-alue: 0...+50C
• Mitat: 94 x 81 x 26 mm
• Paino: 220g
• Hyväkstynnät: FCC, CE class B

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies