1000BaseTX-SX Converter SM Single-mode (smart)

Tuotetunnus: PLANET-GST-802S
113,90 €
Tuote on tilapäisesti loppunut varastosta
Toimitusaika :
arvio 1-3 viikkoa
PLANET GST-802S on kehittyneempi mediamuunnin 10/100/1000Base-T Ethernet- ja 1000Base-LX kuituverkon (singlemode) välille. Muunnin voidaan asentaa myös hallittavaan PLANET MC-1610MR mediamuunninkehikkoon, jolloinkuitu- ja ethernet-linkkien sekä tiedonsiir
Tuotekoodi:PLANET-GST-802S
Valmistajan koodi:GST-802S
Tuotteen nimi:1000BaseTX-SX Converter SM Single-mode (smart)
Tuoteryhmä:Mediamuuntimet hallittavat
Valmistaja:PLANET Technology
Takuuaika:24 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja

PLANET GST-802S on kehittyneempi mediamuunnin 10/100/1000Base-T Ethernet- ja 1000Base-LX kuituverkon (singlemode) välille. Muunnin voidaan asentaa myös hallittavaan PLANET MC-1610MR mediamuunninkehikkoon, jolloinkuitu- ja ethernet-linkkien sekä tiedonsiirtoa saadaan valvottua. Muunnin tukee Tagged VLAN-verkoissa käytettyjä ylipitkiä Ethernet-kehyksiä.

Tekniset tiedot:
• Ethernet-portti: 10/100/1000Base-TX (UTP, MDI/MDI-X)
• Kuituportti: 1000Base-LX multimode, 10km (SC-liittimet)
• LED-merkkivalot
• DIP-kytkimet
• Back-pressure, IEEE 802.3x vuonohjaus ja lankanopeudella pakettien välitys
• Tukee 9k Jumbo-kehyksiä
• Link Loss Return (LLR)
• Link Loss Carry Forward (LLCF) toimii LLR:n kanssa yhteyksien diagnosoinnissa
• Hallittava MC-1610MR mediamuunninkehikon kanssa
- Kaistanhallinta
- TS-1000 OAM
- IEEE 802.3ah OAM
- Loop Back Test
• Ulkoinen virtalähde 5VDC/2A
• Käyttölämpötila-alue: 0...+50C
• Mitat: 94 x 81 x 26 mm
• Paino: 220g
• Hyväkstynnät: FCC, CE class B

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 24 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies