4x10/100BaseT+100BaseFX SM PoE Switch 1310nm SC

Tuotetunnus: AOM-1400P-S20-ED
101,90 €
Myyntihinta alennuksen kanssa
Myyntihinta ilman veroja: 82,18 €
Alennus
Veron summa 19,72 €
Hinta / kg:
Tuotetta varastossa 7 kpl
Toimitusaika :
1-2 arkipäivää postitse. Nouto Vantaalta heti.
AOM-1400P-S20-ED on metallikoteloitu 4-porttinen 10/100Base-T Ethernet PoE-kytkin (802.3af), joka on varustettu yhdellä 100Base-FX (singlemode) portilla. Tuotepakkauksen sisältö: PoE-kytkin, ulkoinen virtalähde sekä asennusohje (english). Tekniset tiedo
Tuotekoodi:AOM-1400P-S20-ED
Valmistajan koodi:AOM-1400P-S20-ED
Tuotteen nimi:4x10/100BaseT+100BaseFX SM PoE Switch 1310nm SC
Tuoteryhmä:PoE-kytkimet
Valmistaja:Aoa Technology Co.
Takuuaika:12 kk
Lisätiedot:Tuotesivu
 Tuote-esite
 Ohjekirja

AOM-1400P-S20-ED on metallikoteloitu 4-porttinen 10/100Base-T Ethernet PoE-kytkin (802.3af), joka on varustettu yhdellä 100Base-FX (singlemode) portilla.

Tuotepakkauksen sisältö: PoE-kytkin, ulkoinen virtalähde sekä asennusohje (english).

Tekniset tiedot:
• Kuituportti:
- 100Base-FX Singlemode
- Allonpituus: 1310nm
- Etäisyys: 20km
- Liittimet: SC
• Kupariportit:
- 4x 10/100BaseTX
- PoE: 802.3af
- PoE-kapasiteetti: 60W
- Automaattinen nopeudentunnistus
- Full-duplex / half-duplex automaattinen tunnistus
- MDI/MDI-X automaattinen kättely
- 10/100Base-T Store-and-forward
- Tukee ylipitkiä paketteja 1600 bytes (Tagged VLAN)
- Tukee VLAN/VoIP/QoS pakettiliikennettä
- Tukee vuonohjausta ja vähentää broadcast liikennettä
• Merkki-LEDit
• Virtalähde: 48VDC @ 1.25A
• Käyttölämpötila-alue: -0...+50C
• Mitat: 145 x 104 x 27mm
• CE-hyväksytty

Maahantuojan, Microdata Finland Oy:n, tuotteelle myöntämä takuu: 12 kk
Maahantuojan tekninen tuki, https://www.microdata.fi/tuki, auttaa myös teknisissä kysymyksissä jo ostopäätöstä tehtäessä, sekä avustaa tarvittaessa puhelimitse ja/tai sähköpostitse käytössä ja käyttöönotossa. Osoitteesta https://www.microdata.fi/ajurit/ ja löytyy tuotekohtaisia ajureita.
Alkaen 4.95 euroa postitse. Nouto arkisin 8:30-17 maahantuojan varastolta (Äyrikuja 3, 01510 VANTAA) 0.00 euroa.
oldies