Sarjaporttipalvelimet

Kuvaa ei ole asetettu Connectport LTS 32x RS232 RJ45 70002411
4407,00 €
Kuvaa ei ole asetettu Connectport TS 16x RS232 RJ45 70002388
2585,00 €
Kuvaa ei ole asetettu Digi Connect ES 4x RS-232, 1x 10/100Base-T
2070,00 €
Kuvaa ei ole asetettu Digi Connect ES 8x RS-232, 1x 10/100Base-T
2923,00 €
Kuvaa ei ole asetettu One 1x RS-232/422/485 RJ45 70001851
231,90 €
Kuvaa ei ole asetettu One IA 1x RS-232/422/485 DIN-rail 70001862
441,90 €
Kuvaa ei ole asetettu One IAP 1x RS-232/422/485 DIN-rail 70001777
704,90 €
Kuvaa ei ole asetettu PLANET 1x RS-232/422/485 100BaseSFP Device Server -10-60 C Modbus
113,90 €
Kuvaa ei ole asetettu PLANET 1x RS-232/422/485 Fiber 100Base-FX MultiMode 2km SC
113,90 €
Kuvaa ei ole asetettu PLANET 1x RS-232/422/485 RJ45 Device Server
89,90 €
Kuvaa ei ole asetettu PLANET 1x RS-232/422/485 RJ45 Device Server -10...+60C Modbus
108,90 €
Kuvaa ei ole asetettu PLANET 1x RS-232/422/485 RJ45 IP30 Industrial Device Server
124,90 €
Kuvaa ei ole asetettu PLANET 1x RS-232/422/485 RJ45 IP30 Industrial Device Server -40...+75C
135,90 €
Kuvaa ei ole asetettu PLANET 1x RS-232/422/485 SFP IP30 Industrial Device Server
135,90 €
Kuvaa ei ole asetettu PLANET 2x RS-232/422/485 RJ45 IP30 Industrial Device Server -40...+75C
313,90 €
Kuvaa ei ole asetettu PortServer II PSU 76000694
64,90 €
Kuvaa ei ole asetettu PortServer PSU for PORTS-unit, 15W 76000321
50,90 €
Kuvaa ei ole asetettu PortServer TS 1x RS232 RJ45 70002042
413,90 €
Kuvaa ei ole asetettu PortServer TS 2x RS232 RJ45 70002043
529,90 €
Kuvaa ei ole asetettu PortServer TS 4 MEI 4x RS232/422/485
783,00 €
Kuvaa ei ole asetettu PortServer TS 4x RS232 RJ45 70002045
676,90 €
Kuvaa ei ole asetettu PortServer TS 8x RS232 RJ45 70002323
1920,00 €