SFP+ 10G-modulit

PLANET-MTB-SR
111,90 €
PLANET-MTB-LR
179,90 €
Kuvaa ei ole asetettu 10G SFP+ Fiber Transceiver SM 10 km DDM, -40- +75
179,90 €
Kuvaa ei ole asetettu QSFP 40GBase-LR4 MPO 100m, 850nm Singlemode, LC, DDM
1204,00 €
Kuvaa ei ole asetettu QSFP 40GBase-SR4 MPO 100m, 850nm Multimode, LC, DDM
205,90 €