SFP-modulit 100BaseFX

PLANET-MFB-TFA20
76,90 €
PLANET-MFB-TFB20
76,90 €
PLANET-MFB-TFX
64,90 €
PLANET-MFB-FX

(PLANET-MFB-FX)

46,90 €
Kuvaa ei ole asetettu 100BaseFX Multi-mode WDM 2km Tx-1310 Industrial -40...+75C, DDM
76,90 €
Kuvaa ei ole asetettu 100BaseFX Multi-mode WDM 2km Tx-1550 Industrial -40...+75C, DDM
76,90 €
PLANET-MFB-TF20
71,90 €
PLANET-MFB-F20
49,90 €
DTL-B3501L-CD02
44,90 €
DTL-B5301L-CD02
44,90 €
DTL-3101L-CD02
36,90 €
DTL-3101L-CD10
36,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 100Base-FX SM 10km, 1310nm Singlemode, 155M, LC, DDM -40C...+85C
61,90 €
PLANET-MFB-FA20

(PLANET-MFB-FA20)

64,90 €
PLANET-MFB-FB20

(PLANET-MFB-FB20)

64,90 €