SFP-modulit (standardi)

Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM
40,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM -40C...+85C
58,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DDM
39,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000Base-SX MM 2km, 1310nm Multimode, 1.25G, LC, DDM
40,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000Base-TX Copper RJ-45 100m
50,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000Base-TX Copper RJ-45 100m, Ext Temp -40...+85C
76,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000BaseLX SM 10km Single-mode, LC -40...+75C, DDM
49,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000BaseLX SM 20km Single-mode, LC
43,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000BaseLX SM 30km Single-mode, LC -40...+75C , DDM
50,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000BaseLX SM 80km Single-mode, LC, DDM
96,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000BaseSX MM 275/550 Multi-mode, 850nm, LC
43,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000BaseSX MM 275/550 Multi-mode, LC -40...+75C, DDM
46,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000BaseSX MM 2km Multi-mode, 1310nm, LC
43,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000BaseSX MM 2km, DDM support Multi-mode, 1310nm, LC , -40 - +75
49,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000BaseTX RJ-45 100m
58,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000BaseZX SM 120km Single-mode, LC
249,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP WDM Tx1310 SM 10km Single-mode, LC
45,90 €
Sivu 1 / 2