SFP-modulit (standardi)

DTL-B3512L-CD20
49,90 €
DTL-B5312L-CD20
49,90 €
DTL-3112L-CD20
37,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM -40C...+85C
65,90 €
DTL-8512L-CDS5
36,90 €
DTL-SFP-T
51,90 €
PLANET-MGB-LX
51,90 €
PLANET-MGB-TLX
72,90 €
PLANET-MGB-TL30
91,90 €
PLANET-MGB-SX
48,90 €
PLANET-MGB-TSX
65,90 €
PLANET-MGB-SX2
51,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP 1000BaseSX MM 2km, DDM support Multi-mode, 1310nm, LC , -40 - +75
72,90 €
PLANET-MGB-GT

(PLANET-MGB-GT)

59,90 €
PLANET-MGB-L120
222,90 €
PLANET-MGB-LA10
65,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP WDM Tx1310 SM 10km Singlemode, LC -40...+75C, DDM
77,90 €
PLANET-MGB-LA20
68,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP WDM Tx1310 SM 20km Singlemode, LC -40...+75C, DDM
86,90 €
PLANET-MGB-LA40
115,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP WDM Tx1310 SM 80km Single-mode, LC , DDM
137,90 €
PLANET-MGB-LB10
77,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP WDM Tx1550 SM 10km Singlemode, LC -40...+75C, DDM
91,90 €
PLANET-MGB-LB20
91,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP WDM Tx1550 SM 20km Singlemode, LC -40...+75C, DDM
103,90 €
PLANET-MGB-LB40
122,90 €
Kuvaa ei ole asetettu SFP WDM Tx1550 SM 80km Single-mode, LC, DDM
159,90 €